Meie teenus:

 1. Patsient täidab kodulehel ankeedi, mille alusel hindame peamiste näidustuste olemasolu bariaatriliseks operatsiooniks.
 2. Esmane kirurgi konsultatsioon. Selgitame patsiendile raviviisi olemust, eesmärke, positiivseid ja negatiivseid tervisemõjusid, kõrvaltoimeid ja riske. Tutvustame erinevaid operatsioonimeetodeid. Hindame patsiendi ootuste ja eesmärkide saavutatavust ja realistlikkust. Koostame raviplaani, mis lähtub patsiendi individuaalsetest vajadustest ja ootustest. Konsultatsioon kestab 45 minutit.
 3. Positiivse operatsiooniotsuse korral järgneb bariaatria õe/toitumisnõustaja  konsultatsioon, mille käigus anname operatsioonieelsed toitumissoovitused ja toitumist ning eluviisi puudutavad juhised operatsioonijärgseks perioodiks. Selgitame operatsioonijärgse toitumise iseärasusi, vitamiinide ja mineraalide asendusravi vajadust, järelkontrollide vajalikkust ja sagedust. Anname soovitused kehaliseks aktiivsuseks peale operatsiooni. Sama visiidi ajal tehakse vajalikud operatsioonieelsed uuringud ja analüüsid. Konsultatsioon kestab 45 minutit.
 4. Operatsioon Fertilitases. Patsient saabub haiglasse operatsioonipäeva hommikul. Paketi hinnas on  1  koht 2 kohalises palatis. Haiglas viibitakse kokku 2-3 päeva. Patsiendi koolitamine jätkub kohe peale operatsiooni. Haiglast lahkudes teab patsient kuidas süüa, kuidas haavu hooldada ning võimalikke probleeme ära tunda.
 5. Operatsioonijärgne konsultatsioon opereerinud kirurgi vastuvõtul  2 nädalat peale operatsiooni.
 6. Toitumisnõustaja/bariaatria õe konsultatsioon 6 nädalat peale operatsiooni.  Vajadusel psühholoogi aja broneerimine.
 7. Lisaks konsulteerib patsienti toitumisnõustaja 6 ja  12 kuud peale operatsiooni.
 8. Ootamatute olukordade puhuks on patsiendil alati võimalus konsulteerida koheselt opereerinud kirurgiga telefoni või e-maili teel.

Märkused:

 

 1. Pakett algab kirurgi operatsioonieelse konsultatsiooniga ja lõpeb  bariaatria õe konsultatsiooniga 12. kuul.
 2. Esimene kirurgi konsultatsioon on tasuline (55EUR), positiivse operatsiooniotsuse korral loetakse makstud summa ettemaksuks.
 3. Toitumisnõustaja teenus ja jälgimine on paketis kuni 12 kuud peale lõikust, edaspidi lisatasu eest (kokku 4 visiiti )
 4. Toitumisnõustaja juures Järelkontrolli visiitide ajal (alates 6 kuust) tehtavate vereproovide hind orienteeruvalt 50 eur kord ja need ei kuulu paketti.