Minu elu on antud operatsioon muutnud ja teeksin igal kümnel juhul selle uuesti läbi.

6. märts 2018

Soovitan kõigil kes on mõelnud antud operatsioonile see lihtsalt ära teha. Kogu informatsiooni, loe ja uuri ning tee ära. Kindlasti tee endale selgeks mis operatsioonile sa lähed ja miks. Kaalukirurgia keskuse tiimilt saab vastuseid igale tekkinud küsimusele. Tasulise operatsiooni eeliseks on väga kõrgtasemel meeskond ja suurepärane teenindus enne operatsiooni ja selle ajal ja järel. Kõigi sinu murede, valude ja probleemidega ja küsimustega tegeletakse kohe. Samuti ei pea ootama oma elu muutusega aastaid vaid saad sellega kohe pihta hakata.
Minu elu on antud operatsioon muutnud ja teeksin igal kümnel juhul selle uuesti läbi. Olen kaotanud kaalu 8 kuuga 50 kilo! Enam ei ole igapäevaselt tegutsemise motivaatoriks söök, mis enne pideva nälja tunde pärast oli nr 1. Nüüd söön selleks, et jõudu oleks rohkem liikuda.
Kõik selle operatsiooni miinused on mitmekordselt ületatud plussidega. Minu kõige suuremaks hirmuks enne operatsiooni oli taastumine ja rippuma jääv nahk. Valisin operatsiooniks Sleeve-i. Peale operatsiooni oli ainult 3 päeva kus oli nn keerulisem aeg, peale seda pole kordagi olnud ühtegi probleemi. Võtab ainult veidi aega et mao suurus jõuaks ka sinu ajuni, et nii palju toitu ei vaja. Aga kui see ükskord sinna jõuab siis sa ei saa enam kunagi aru et miks inimesed üldse nii palju söövad. Rippuma jääva nahaga ei ole ka olnud suurt probleemi, kuigi jah on märke et see on olnud kunagi veidi rohkem pingul kui praegu :) Õnneks on ka selle vastu “rohtu” kui peaks kedagi häirima jääma. See operatsioon ei tee sind modelliks aga tunned ennast kümneid kordi paremini!

Pille