Minu parim otsus peale 10-t aastat raskeid dieete

14. juuni 2017

Tervis ja enesetunne on väga head ja olen väga rahul tehtud otsusega. Medicoveri tervisekontroll aprillis andis sellele ka kinnitust. Tänaseks olen kaotanud 17,5 kg (kaalun 66,7 kg) ja loodan et kaal langeb veelgi. Koos kaalukaotusega on lisandunud enesekindlus ja heaolutunne.  Ma ei jõua küll ära süüa kogu maailma toitu, aga samas on väga hea, et ma ei pea piirama ennast toitu valikute osas ja võin süüa, mida tahan. Koguse piir on kiirelt tuntav ja  tekib hea täiskõhu tunne. Kui teised näiteks töö juures sünnipäeval söövad lõunaks taldrikutäie toitu, siis mina jagan selle terveks tööpäevaks osadeks. Positiivne on ka see, et endisest vähesest alkoholi tarbimisest on saanud minimaalne.

Ma küll ei tea, kas minu tagasiside on päris adekvaatne, kuna minu algkaal ei olnud nii suur, kui enamusel ülekaalulistel. Aga väidan kindlalt, et rõõm raha olemasolust ei ole nii suur kui heast enesetundest ja väljanägemisest.

Minu parim otsus peale 10-t aastat raskeid dieete ja suur-suur tänu doktor Kaurile.

Rahu leidnud patsient

*Tegemist on meditsiiniteenusega. Nagu kõigi meditsiiniliste protseduuride puhul, võivad individuaalsed tulemused ja kogemused varieeruda.