Tänu operatsioonile sain nii diabeedi kui ka vererõhu kontrolli alla

19. märts 2018

Resized_20171021_181729 (002)Tere . Olen 38 aastane mees ja minu operatsioon toimus jaanuaris 2017.Minu tipp kaal oli 183 kg. Tänaseks on minu kaal 103 kg ja loodan saada peagi 100 kg peale .
Operatsiooni kohta hakkasin uurima kevad- suvel 2016 kuna dieedid ei andnud soovitut tulemust . Kohtusin DR . ILMAR KAUR´iga augustis 2016 kus mulle selgitati väga põhjalikult operatsiooni eesmärke ja riske . Sügisel sain diabeedi diagnoosi ning oli lootus et see operatsioon aitab haiguse kontrolli alla saada . Tänu operatsioonile sain nii diabeedi kui ka vererõhu kontrolli alla ning ka teised vereproovi näitajad on korras .
Kohtudes DR . KRISTEL JANVEST´iga selgitati mulle väga põhjalikult toitumist nii enne kui ka pärast operatsiooni . Kõik küsimused said vastused .
Operatsiooni päevaks oli kaal ´´tänu´´ diabeedile langenud 155 kg peale . Operatsiooni järgselt oli harjumatu süüa kuna kõht sai kiiresti täis . Nüüd söön asju mida ennem ei söönud (nt. kala , puu – ja juurviljad mida sõin väga vähe ) . Organism annab väga hästi märku toidu kohta mis talle sobib mis mitte. Minu enesetunne läheb iga päevaga järjest paremaks-ma liigun ja jõuan rohkem kui enne .
Inimesed kes otsustavad minna sellele operatsioonile peaks ennem väga hoolega endale selgeks tegema millega tegu kuna TEGEMIST EI OLE ILUOPERATSIOONIGA . Operatsiooni järgselt võib jääda nn. rippuv kõht või rippuvat nahka !!!! Mina ei kahetse , et sellle operatsiooni ette võtsin . Kui kellelgi tekib tahtmine minult otse midagi küsida siis e-maili aadress on: ahti.hunt@mail.ee ,püüan vastata nii kiiresti kui saan .

Lisan siia endast pildi , piltide vahe on aasta ja kaks kuud . AITÄHH DR .ILMAR KAUR KOOS OMA SUUREPÄRASE MEESKONNAGA !!!

*Tegemist on meditsiiniteenusega. Nagu kõigi meditsiiniliste protseduuride puhul, võivad individuaalsed tulemused ja kogemused varieeruda.