Vaieldamatult on see mu kõige paremini kulutatud raha

15. september 2017

5 kuud peale operatsiooni, olen kaotanud 28 kilo. Võib-olla pole seda väga palju aga minu jaoks on see müstika. Kaalun hetkel 66 kilo ning väga palju rohkem kaalu kaotada ei tahakski (kuigi on selge, et kaalulangus siiski väikselt jätkub).

Esimestel päevadel peale operatsiooni polnud mu enesetunne just suurepärane. Kaks lonksu vett juua oli ebameeldiv ja isegi valuline. Arvasin, et see ei muutu kunagi ja see ongi hind, mida pean ilu eest maksma.
Aga ei. Paar esimest nädalat läks harjumiseks ja näpuga juhendist järje vedamiseks ning kõik hakkas paika loksuma. Toidukogused olid loomulikult minimaalsed. Iga amps üleliia andis endast märku ning minul ei tekkinud kordagi probleemi, et oleksin ülesöönud.
Sama oli õigete toitude valimisega. Keha lihtsalt teadis, mida tasub suhu panna, mida mitte. Suvised grillipeod ei tekitanud mingeid probleeme, sest kõht sai paari ampsuga täis ning rohkem lihtsalt ei tahtnud.
Korra sain tõsise kõhuvalu kui teadlikult endale ise haiget tegin – sõin värskekapsahautist ja sinna peale peenralt värskeid herneid. Nii rumal ma enam kunagi ei ole.
Liha osakaal menüüs on väga väike. Söön suppe, juurvilju jne. Isegi mineraalvett sobib mulle väikeses koguses juua kui soov tekib.

Seda, milline muutus on toimunud minu elukvaliteedis ei oska ma ilma emotsioonideta kirjeldada. Kõik on ülivõrdes. Komplimente tuleb uksest ja aknast. Teen järjepidevalt vastupidavustrenni (EMS), hakkasin suvel golfi mängima. Kogu aeg on rõõmus olla.
Tõesti, väljalangevad juuksed on probleem aga loodan, et järjepidev vitamiinide manustamine aitab ka selle vastu.

Igal juhul on kaalukirurgia minu elu üks parimaid otsuseid ja vaieldamatult on see mu kõige paremini kulutatud raha (raha, mis kulub garderoobi väljavahetamisele on küll ka muljetavaldav).

Mul on heameel öelda, et te olete muutnud mu elu. Aitäh!

*Tegemist on meditsiiniteenusega. Nagu kõigi meditsiiniliste protseduuride puhul, võivad individuaalsed tulemused ja kogemused varieeruda.